Ligna Oval Dining Table
SKU:
28830WLT-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.4208 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 14.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 88.6 x 42.5 x 6.3 in |
| Package 1 Weight | 185.36 lbs |
| Package 2 Dimensions | 7.9 x 7.9 x 31.5 in |
| Package 2 Weight | 15.26 lbs |
| Package Weight Total | 200.62 lbs |
| Net Weight | 160.94 lbs |
| Weight | 160.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Collection | Ligna |
Contact Us
"*" indicates required fields