Large Boucherie
SKU:
23758WHD----STD
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Cream, Dining Tables, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.001 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 35.35 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.6 x 25.6 x 39.4 in |
| Package 1 Weight | 180.78 lbs |
| Package Weight Total | 180.78 lbs |
| Net Weight | 168.65 lbs |
| Weight | 168.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 59 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Large |
Contact Us
"*" indicates required fields