Kraton Round Dining Table
SKU:
28568DRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.405 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 14.3 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 4.3 in |
| Package 1 Weight | 52.76 lbs |
| Package 2 Dimensions | 21.3 x 21.3 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 71.36 lbs |
| Package Weight Total | 125.66 lbs |
| Net Weight | 97 lbs |
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields