Kraton Butterfly Oval Extension Dining Table 80- 102″
SKU:
28271BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.543649 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 19.2 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 82.3 x 46.9 x 7.5 in |
| Package 1 Weight | 199.3 lbs |
| Package 2 Dimensions | 11.8 x 11.8 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 29.98 lbs |
| Package Weight Total | 229.28 lbs |
| Net Weight | 189.6 lbs |
| Weight | 189.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 102 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields