Gloucester Dining Table 48”
SKU:
26120BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.581696 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 20.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 51.2 x 51.2 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 59.59 lbs |
| Package 2 Dimensions | 26.8 x 26.8 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 61.66 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 110.23 lbs |
| Weight | 110.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Gloucester |
Contact Us
"*" indicates required fields