French Quarter Round Table 60”
SKU:
25415WLT-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.590111 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 20.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 63.4 x 63.4 x 8.3 in |
| Package 1 Weight | 89.57 lbs |
| Package 2 Dimensions | 23.2 x 23.2 x 34.6 in |
| Package 2 Weight | 50.42 lbs |
| Package Weight Total | 139.99 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | French |
Contact Us
"*" indicates required fields