Farmhouse Round Table 42”
SKU:
26796OCB----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Blue, Bramble, Dining Tables, Ocean Blue Light Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.762815 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 26.94 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.3 x 45.3 x 8.7 in |
| Package 1 Weight | 32.72 lbs |
| Package 2 Dimensions | 35 x 35 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 77.51 lbs |
| Package Weight Total | 110.23 lbs |
| Net Weight | 99.21 lbs |
| Weight | 99.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue Light Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Farmhouse |
Contact Us
"*" indicates required fields