Farmhouse Butcher Block Kitchen Island
SKU:
28151BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.34968 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.35 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 37 x 11.8 in |
| Package 1 Weight | 187.39 lbs |
| Package Weight Total | 187.39 lbs |
| Net Weight | 158.73 lbs |
| Weight | 158.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 47 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Farmhouse |
Contact Us
"*" indicates required fields