D476 Midland 47″ Round Dining Table – Black
SKU:
D476-10-06
Category: Dining Tables
Tags: Black, Dining Tables, Emerald Home Furnishings
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
47″ ROUND DINING TABLE – BLACK
Product Details
| SU Dim Length | 47.25 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 47.25 in |
| SU Dim Height | 29 in |
| CTN Dim Length | 50.25 in |
| CTN Dim Width | 49.75 in |
| CTN Dim Height | 5.75 in |
| CTN Volume | 8.32 cft |
| CTN Weight | 62 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 47.25 × 47.25 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | D476 Midland |
Contact Us
"*" indicates required fields