D451 Coronado Trestle Dining Table – Khaki
SKU:
D451-15-09
Category: Dining Tables
Tags: Dining Tables, Emerald Home Furnishings
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
TRESTLE DINING TABLE – KHAKI
Product Details
| SU Dim Length | 78-102 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 42 in |
| SU Dim Height | 30 in |
| CTN Dim Length | 82 in |
| CTN Dim Width | 46 in |
| CTN Dim Height | 11.75 in |
| CTN Volume | 25.65 cft |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 78102 × 42 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Collection | D451 Coronado |
Contact Us
"*" indicates required fields