Corte Dining Table
SKU:
28572WHD----NDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Cream, Dining Tables, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.444024 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 15.68 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 41.7 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 22.64 lbs |
| Package 2 Dimensions | 29.5 x 22 x 7.9 in |
| Package 2 Weight | 22.64 lbs |
| Package 3 Dimensions | 29.5 x 22 x 7.9 in |
| Package 3 Weight | 22.64 lbs |
| Package Weight Total | 125.66 lbs |
| Net Weight | 112.44 lbs |
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Corte |
Contact Us
"*" indicates required fields