Colorado Round Dining Table
SKU:
28742GCH-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.04 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 36.73 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 73.6 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 64.82 lbs |
| Package 2 Dimensions | 35 x 35 x 30.7 in |
| Package 2 Weight | 95.68 lbs |
| Package Weight Total | 154.32 lbs |
| Net Weight | 123.46 lbs |
| Weight | 123.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields