Colorado Round Dining Table
SKU:
28688GMI----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.64 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 22.6 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 61.4 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 39 lbs |
| Package 2 Dimensions | 26.4 x 26.4 x 30.7 in |
| Package 2 Weight | 47.07 lbs |
| Package Weight Total | 134.48 lbs |
| Net Weight | 105.82 lbs |
| Weight | 105.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields