Chloe Rectangular Dining Table
SKU:
28831BLW-----
Category: Dining Tables
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.594704 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 21 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 97.6 x 42.9 x 8.7 in |
| Package 1 Weight | 59.52 lbs |
| Package Weight Total | 59.52 lbs |
| Net Weight | 52.91 lbs |
| Weight | 52.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields