Chloe Dining Table 84”
SKU:
28539STW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Cream, Dining Tables, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.643314 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 22.72 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 77.6 x 41.7 x 6.7 in |
| Package 1 Weight | 63.58 lbs |
| Package 2 Dimensions | 41.7 x 31.5 x 6.7 in |
| Package 2 Weight | 25.42 lbs |
| Package 3 Dimensions | 41.7 x 31.5 x 6.7 in |
| Package 3 Weight | 25.42 lbs |
| Package Weight Total | 116.84 lbs |
| Net Weight | 105.82 lbs |
| Weight | 105.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields