Belvedere Rectangular Dining Table
SKU:
28763BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.001155 |
|---|---|
| Number of Packages | 4 |
| M3CUBIC FEET | 35.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 109.1 x 48.8 x 5.1 in |
| Package 1 Weight | 397.57 lbs |
| Package 2 Dimensions | 19.3 x 19.3 x 30.3 in |
| Package 2 Weight | 54.87 lbs |
| Package 3 Dimensions | 19.3 x 19.3 x 30.3 in |
| Package 3 Weight | 54.87 lbs |
| Package 4 Dimensions | 19.3 x 19.3 x 30.3 in |
| Package 4 Weight | 54.87 lbs |
| Package Weight Total | 562.18 lbs |
| Net Weight | 522.49 lbs |
| Weight | 522.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 108 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Belvedere |
Contact Us
"*" indicates required fields