76-in Counter Ht Table
SKU:
50346
Category: Dining Tables
Tags: Brown, Dining Tables, Natural, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Dimensions | 76.00″W X 36.00″D X 36.00″H |
| Weight | 188.49 lbs |
| Weight | 188.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 76 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Sophie |
Contact Us
"*" indicates required fields