54″ Round Table
SKU:
91051
Category: Dining Tables
Tags: Brown, Dining Tables, Pale Oak, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwoods and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Grand scaled x style table base | Yes |
| Table Dimensions: 54″ x 54″ x 30″ | Yes |
| Dimensions | 54.00″W X 54.00″D X 30.00″H |
| Weight | 156.53 lbs |
| Weight | 156.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Contact Us
"*" indicates required fields