4830 Wichita Dining Table – Natural
SKU:
4830-10-05
Category: Dining Tables
Tags: Brown, Dining Tables, Emerald Home Furnishings, Natural
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
DINING TABLE – NATURAL
Product Details
| SU Dim Length | 60 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 36 in |
| SU Dim Height | 30 in |
| CTN Dim Length | 63.5 in |
| CTN Dim Width | 39.5 in |
| CTN Dim Height | 5.5 in |
| CTN Volume | 7.98 cft |
| CTN Weight | 68 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 60 × 36 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | 4830 Wichita |
Contact Us
"*" indicates required fields