Round Dining Table Top
SKU:
87152
Category: Dining Table Tops
Tags: Brown, Designer Espresso, Dining Table Tops, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Round Dining Table Top | Constructed of select hardwood solids and quartered Oak veneer |
|---|---|
| Round Dining Table Top | Thick round top adds to the modern styling of the group |
| Round Dining Table Top | 60″Dia table seats 6 people comfortably |
| Dimensions | 60.00″W X 60.00″D X 30.00″H |
| Weight | 84.88 lbs |
| Thick round top adds to the modern styling of the group | Yes |
| 60″Dia table seats 6 people comfortably | Yes |
| Weight | 84.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Designer Espresso |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Sariel |
Contact Us
"*" indicates required fields