Double Ped Din Tbl-top
SKU:
59551
Category: Dining Table Tops
Tags: Cream, Dining Table Tops, Natural/paperwhite, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Double Ped Din Tbl-Top | Constructed of hardwood solid & Ash veneer |
|---|---|
| Double Ped Din Tbl-Top | 84″ x 44″ top extends to 108″ x 44″ with one 24″ leaf inserted |
| Dimensions | 84.00″W X 44.00″D X 30.00″H |
| Weight | 174.16 lbs |
| 84″ x 44″ top extends to 108″ x 44″ with one 24″ leaf inserted | Yes |
| Weight | 174.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 84 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Contact Us
"*" indicates required fields