Williamson Sideboard W/ 3 Doors
SKU:
90023PBE----STD
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.129786 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 39.9 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.1 x 20.1 x 49.6 in |
| Package 1 Weight | 143.3 lbs |
| Package Weight Total | 143.3 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 78 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Williamson |
Contact Us
"*" indicates required fields