Vivienne Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Taupe
SKU:
52010493
Category: Dining Storage
Tags: Classic Home, Cream, Dining Storage, Distressed Taupe
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 65”W x 16”D x 38”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Distressed Taupe |
| Weight | 209 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
| Shelf Interior Dimensions | 31.5″ x 12.75″ x 15.5″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 4 Door |
| Weight | 209 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 65 × 38 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Distressed Taupe |
| Style | Rustic |
| Collection | Vivienne |
Contact Us
"*" indicates required fields