Vannes 4 Door Sideboard W/ Glass Shelves
SKU:
28199BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.9191 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 32.46 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 79.5 x 19.7 x 35.8 in |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 145.5 lbs |
| Weight | 145.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 78 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields