Savannah Sideboard
SKU:
28802AFD-----
Category: Dining Storage
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.88555 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 31.27 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 78.3 x 19.7 x 35 in |
| Package Weight Total | 66.14 lbs |
| Net Weight | 55.12 lbs |
| Weight | 55.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 77 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields