Roosevelt 4 Door 4 Drawer Sideboard
SKU:
26245BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.67151 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.71 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 71.3 x 13.8 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 144.4 lbs |
| Package Weight Total | 144.4 lbs |
| Net Weight | 126.77 lbs |
| Weight | 126.77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 70 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Roosevelt |
Contact Us
"*" indicates required fields