Orlando Solid Wood 4dr Buffet – True Natural
SKU:
52004083
Category: Dining Storage
Tags: Brown, Classic Home, Dining Storage, True Natural
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 80”W x 18”D x 34”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer, Oak Wood |
| Colors | True Natural |
| Weight | 183 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
| Shelf Interior Dimensions | 38.5″x15.4″x12.5″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 4 Door |
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 80 × 34 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | True Natural |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Orlando |
Contact Us
"*" indicates required fields