Kraton Buffet W/ Wine Rack
SKU:
28117PBE----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.56348 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 55.21 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 101.6 x 23.6 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 169.76 lbs |
| Package Weight Total | 169.76 lbs |
| Net Weight | 156.53 lbs |
| Weight | 156.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 100 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields