Hayward Buffet
SKU:
26498DRW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.09242 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 38.58 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.9 x 19.3 x 49.6 in |
| Package 1 Weight | 185.19 lbs |
| Package Weight Total | 185.19 lbs |
| Net Weight | 156.53 lbs |
| Weight | 156.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 79 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields