Cambria Open Buffet
SKU:
28070OCB----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Blue, Bramble, Dining Storage, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.95697 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 33.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 17.7 x 38.6 in |
| Package 1 Weight | 52.91 lbs |
| Package Weight Total | 52.91 lbs |
| Net Weight | 46.3 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 84 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambria |
Contact Us
"*" indicates required fields