Aries Kitchen Single Door Cupboard
SKU:
23646DRW-----
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Brown, Dining Storage, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.973896 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 34.39 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 50.4 x 18.1 x 76.4 in |
| Package 1 Weight | 136.69 lbs |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 119.05 lbs |
| Weight | 119.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 47 × 71 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Traditional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields