Aldren Rattan Sideboard
SKU:
27891WHD----NDT
Category: Dining Storage
Tags: Bramble, Dining Storage, White, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.0998 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 38.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 101.6 x 18.5 x 46.1 in |
| Package Weight Total | 191.8 lbs |
| Net Weight | 163.14 lbs |
| Weight | 163.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 77 × 43 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Aldren |
Contact Us
"*" indicates required fields