Verona Dining Chair
SKU:
28702SF202-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Dove, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 24.8 x 33.9 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Transitional |
| Collection | Verona |
Contact Us
"*" indicates required fields