Vannes Dining Chair
SKU:
28713AFD-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Antique French Oak, Bramble, Chairs & Benches, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.25 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.83 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 22 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 24.25 lbs |
| Package Weight Total | 24.25 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields