Vannes Bench
SKU:
28753DEB----STD
Category: Chairs & Benches
Tags: Blue, Bramble, Chairs & Benches, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.68992 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.6 x 25.2 x 27.6 in |
| Package 1 Weight | 48.5 lbs |
| Package Weight Total | 48.5 lbs |
| Net Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 59 × 25 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Rustic |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields