Uph Side Chair 2in
SKU:
50358
Category: Chairs & Benches
Tags: Chairs & Benches, Cream, Natural, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid | Yes |
|---|---|
| Upholstered seat height: 19″ | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester | Yes |
| Cleaning code: S | Yes |
| Dimensions | 20.75″W X 24.00″D X 40.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 51.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20.75 × 40 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Sophie |
Contact Us
"*" indicates required fields