Trestle Dining Bench
SKU:
27697BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.200928 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.1 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 70.9 x 15 x 9.8 in |
| Package Weight Total | 70.55 lbs |
| Net Weight | 63.93 lbs |
| Weight | 63.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 71 × 17 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Trestle |
Contact Us
"*" indicates required fields