Sydney Dining Chair
SKU:
28815BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.21 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 23.2 x 42.9 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Sydney |
Contact Us
"*" indicates required fields