Sinclair Upholstered Dining Chair
SKU:
28682AFD-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.30 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.59 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 25.2 x 35.8 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Sinclair |
Contact Us
"*" indicates required fields