Sierra Slipcovered Dining Chair W/ Castors
SKU:
27837SF202-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Dove, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.299592 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.58 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 28.7 x 44.9 in |
| Package 1 Weight | 22.05 lbs |
| Package Weight Total | 22.05 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 42 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Traditional |
| Collection | Sierra |
Contact Us
"*" indicates required fields