Sierra Modern Slipcovered Dining Chair W/o Castors
SKU:
27605SF202-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Dove, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.296964 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 28.7 x 44.5 in |
| Package 1 Weight | 35.27 lbs |
| Package 2 Dimensions | 6.3 x 6.3 x 5.5 in |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 42 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Sierra |
Contact Us
"*" indicates required fields