Renoir Rattan X Bench Medium
SKU:
27918SF200-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.341964 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.08 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 18.1 x 23.2 in |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 48 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Collection | Renoir |
Contact Us
"*" indicates required fields