Renoir Rattan X Bench
SKU:
27416SF203-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Cream, Sand
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.463386 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 16.5 x 23.2 in |
| Package 1 Weight | 35.27 lbs |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Renoir |
Contact Us
"*" indicates required fields