Provincial Dining Chair
SKU:
23779AFD-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2279052 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24.4 x 24.8 x 46.5 in |
| Package 1 Weight | 24.25 lbs |
| Package Weight Total | 24.25 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 41 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Provincial |
Contact Us
"*" indicates required fields