Normandy Dining Chair
SKU:
28698GCH-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.27 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26 x 24.8 x 32.3 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Collection | Normandy |
Contact Us
"*" indicates required fields