Newport Rattan Dining Chair
SKU:
28733WLS----LDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Gray, Willow Shiny
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.34 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 28 x 26 x 42.9 in |
| Package 1 Weight | 33.07 lbs |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Willow Shiny |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields