Milton Dining Chair
SKU:
28735BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 23.2 x 36.2 in |
| Package 1 Weight | 26.46 lbs |
| Package Weight Total | 26.46 lbs |
| Net Weight | 18.74 lbs |
| Weight | 18.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 24 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Milton |
Contact Us
"*" indicates required fields