Martinique Bamboo Dining Chair
SKU:
24315STW-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Cream, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2050944 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 23.6 x 45.7 in |
| Package 1 Weight | 23.15 lbs |
| Package Weight Total | 23.15 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Martinique |
Contact Us
"*" indicates required fields