Manchester Dining Chair W/ Wooden Seat
SKU:
26160BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.199044 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.03 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 22.4 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 25.35 lbs |
| Package Weight Total | 25.35 lbs |
| Net Weight | 18.74 lbs |
| Weight | 18.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 22 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Manchester |
Contact Us
"*" indicates required fields