Lorient Dining Chair
SKU:
27607BLW-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.239616 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.46 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 25.2 x 46.1 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Lorient |
Contact Us
"*" indicates required fields